Výsledky

Místo: Písek

Starší žáci        
Jméno Ročník Oddíl Výkon Body
60m        
Štěpán Svoboda 1999 TJ Jiskra Nová Bystřice 07.51 pb 8.00
Matěj Konečný 1999 SK Čtyři Dvory 07.99 3.00
         
300m        
Jan Šprincl 1999 TJ Nová Včelnice 44.08  
         
1500m        
Jan Šprincl 1999 TJ Nová Včelnice 4:43.91 pb 8.00
         
3000m        
Štěpán Svoboda 1999 TJ Jiskra Nová Bystřice 12:59.32 5.00
         
200m překážek        
Jakub Veřtát 1999 TJ Nová Včelnice 30.13 8.00
         
4x300m        
Šprincl, Skládal, Zeman, Švarc   TJ Nová Včelnice 2:51.62 9.00
         
Skok vysoký        
Matěj Konečný TJ Nová Včelnice 1999 SK Čtyři Dvory 1.91 pb 11.00
Štěpán Svoboda TJ Nová Včelnice 1999 TJ Jiskra Nová Bystřice 1.88 pb 9.00
Jakub Veřtát TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 1.70 pb 8.00
Ondřej Skládal TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 1.67 pb 7.00
Lukáš Zeman TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 1.55 pb 4.00
         
Vrh koulí 4kg        
Ondřej Skládal TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 10.20 pb 1.00
Antonín Švarc TJ Nová Včelnice 2000 TJ Nová Včelnice 09.50  
         
Hod diskem 1kg        
Ondřej Skládal TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 29.96 4.00
Antonín Švarc TJ Nová Včelnice 2000 TJ Nová Včelnice 24.13 1.00
Lukáš Zeman TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 20.51  
         
Celkový bodový stav     Body Místo
NVCEL   TJ Nová Včelnice 086.00 2.
         
         
Starší žákyně        
Jméno Ročník Oddíl Výkon Body
60m        
Pavla Brejchová 1999 TJ ČZ Strakonice 08.41 4.00
Aneta Hemberová 1999 TJ Nová Včelnice 09.23  
Kateřina Letochová 2000 TJ Nová Včelnice 09.49  
         
300m        
Pavla Brejchová 1999 TJ ČZ Strakonice 44.84 pb 5.00
         
1500m        
Anna Šímová 1999 TJ Nová Včelnice 6:56.70  
         
200m překážek        
Daniela Vránová 2000 TJ Nová Včelnice 35.95  
Johana Šímová 2002 TJ Nová Včelnice 36.21  
Ilona Kundrátová 2000 TJ Nová Včelnice 38.32  
         
4x300m        
Černá, Hemberová, Šímová, Brejchová   TJ Nová Včelnice 3:13.74 8.00
         
Skok vysoký        
Daniela Vránová TJ Nová Včelnice 2000 TJ Nová Včelnice 1,48 7.00
Eva Němcová TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 1,42 5.50
Kateřina Oravcová TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 1,42 pb 2.00
Ilona Kundrátová TJ Nová Včelnice 2001 TJ Nová Včelnice 1,39 1.00
         
Skok o tyči        
Veronika Bočková TJ Nová Včelnice 2000 TJ Nová Včelnice 2.15 9.00
Anna Šímová TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 2.05 8.00
Julie Gyselová TJ Nová Včelnice 2000 TJ Nová Včelnice 1.75 3.50
         
Skok daleký        
Petra Černá TJ Nová Včelnice 1999 TJ ČZ Strakonice 4.95 pb 8.00
Aneta Hemberová TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 3.89  
         
Vrh koulí 3kg        
Dita Poslušná TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 12.59 pb 11.00
Eva Němcová TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 09.82 6.00
Petra Černá TJ Nová Včelnice 1999 TJ ČZ Strakonice 09.08  
         
Hod diskem 0,75kg        
Dita Poslušná TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 36.02 11.00
Eva Němcová TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 23.25 4.00
Kateřina Oravcová TJ Nová Včelnice 1999 TJ Nová Včelnice 15.83  
         
Celkový bodový stav     Body Místo
NVCEL   TJ Nová Včelnice 093.00 2.

pb = personal best (nejlepší osobní výkon)