Výsledky

Místo: Klatovy

Starší žákyně        
Jméno Ročník Oddíl Výkon Body
60m        
Brejchová Pavla 1999 TJ ČZ Strakonice 08.39 5.00
         
150m        
Brejchová Pavla 1999 TJ ČZ Strakonice 20.23 5.50
Hemberová Aneta 1999 TJ Nová Včelnice 22.32 pb  
         
800m        
Šímová Johana 2002 TJ Nová Včelnice 2:49.14 pb  
         
100m překážek        
Černá Petra 1999 TJ ČZ Strakonice 16.19 9.00
Vránová Daniela 2000 TJ Nová Včelnice 17.07 6.00
         
4x60m        
Brejchová, Hemberová, Vránová, Bočková   TJ Nová Včelnice 33.91 8.00
Šímová, Šímová, Čyšerová, Vaníčková   TJ Nová Včelnice 35.05 5.00
         
Hod oštěpem 500g        
Černá Petra 1999 TJ ČZ Strakonice 33.48 11.00
Poslušná Dita 1999 TJ Nová Včelnice 33.45 pb 9.00
Němcová Eva 1999 TJ Nová Včelnice 29.32 6.00
Bočková Veronika 2000 TJ Nová Včelnice 26.48 1.00
         
Vrh koulí 3kg        
Poslušná Dita 1999 TJ Nová Včelnice 11.72 11.00
Tyšerová Radka 2001 TJ Nová Včelnice 07.29  
Oravcová Kateřina 1999 TJ Nová Včelnice 06.61 pb  
         
Skok vysoký        
Vránová Daniela 2000 TJ Nová Včelnice 1.46 5.50
Oravcová Kateřina 1999 TJ Nová Včelnice 1.35  
         
Skok daleký        
Černá Petra 1999 TJ ČZ Strakonice 4.53 4.00
Šímová Anna 1999 TJ Nová Včelnice 4.07  
Hemberová Aneta 1999 TJ Nová Včelnice 3.68  
Vaníčková Soňa 2002 TJ Nová Včelnice 3.58  
         
Skok o tyči        
Bočková Veronika 2000 TJ Nová Včelnice 2.20 pb 8.00
Gyselová Julie 2000 TJ Nová Včelnice 1.80 5.00
         
Celkový bodový stav     Body Místo
NVCEL   TJ Nová Včelnice 99.00 2.
         
         
Starší žáci        
Jméno Ročník Oddíl Výkon Body
60m        
Plaček Martin 1999 TJ ČZ Strakonice 08.30  
Švarc Antonín 2000 TJ ČZ Strakonice 08.61  
         
100m překážek        
Veřtát Jakub 1999 TJ Nová Včelnice 17.28 pb 6.00
         
1500m překážek        
Jelínek Jan 2000 TJ Nová Včelnice 6:10.66 5.00
         
4x60m        
Zeman,Vaněk,Veřtát,Veřtát   TJ Nová Včelnice 31.57 7.00
         
Hod oštěpem 600g        
Švarc Antonín 2000 TJ ČZ Strakonice 48.15 11.00
Konečný Matěj 1999 SK Čitři Dvory 39.77 8.00
Jelínek Josef 2000 TJ Nová Včelnice 28.58  
Zeman Lukáš 1999 TJ Nová Včelnice 26.57 pb  
         
Vrh koulí 4kg        
Konečný Matěj 1999 SK Čitři Dvory 10.64 6.00
Jelínek Josef 2000 TJ Nová Včelnice 09.96 0.50
Skládal Ondřej 1999 TJ Nová Včelnice 09.89  
Plaček Martin 1999 TJ ČZ Strakonice 09.77  
Švarc Antonín 2000 TJ ČZ Strakonice 09.43  
         
Skok vysoký        
Konečný Matěj 1999 SK Čitři Dvory 1.64 11.00
Veřtát Jakub 1999 TJ Nová Včelnice 1.61 9.00
Skládal Ondřej 1999 TJ Nová Včelnice 1.56 pb 8.00
Veřtát Kryštof 1999 TJ Nová Včelnice 1.51 4.50
         
Skok daleký        
Plaček Martin 1999 TJ ČZ Strakonice 4.72 3.00
Veřtát Kryštof 1999 TJ Nová Včelnice 4.65 pb 1.00
Jelínek Jan 2000 TJ Nová Včelnice 4.58  
         
Celkový bodový stav     Body Místo
NVCEL   TJ Nová Včelnice 80.00 1.
         
         
Juniorky        
Jméno Ročník Oddíl Výkon Body
100m        
Vodičková Pavla 1996 TJ Vodní stavby Tábor 12.83 9.00
         
200m        
Vodičková Pavla 1996 TJ Vodní stavby Tábor 25.77 11.00
         
         
Junioři        
Jméno Ročník Oddíl Výkon Body
800m        
Novák Patrik 1996 TJ Nová Včelnice 2:07.81 MB

pb = personal best (nejlepší osobní výkon)