p1130084

Tradiční Večerní běh Novou Včelnicí a již 3. ročník Memoriálu Josefa Jelínka přilákal velký počet účastníků i diváků. Během závodu panovala přátelská a sportovní atmosféra a všichni zúčastnění si užili kouzla tohoto závodu. Již trochu chladnější počasí sportovcům nevadilo a obavy, že bude během závodu pršet, se naštěstí nepotvrdily.

Startovalo se v 19 kategoriích, na trasy v délce mezi 100m a 4700m se vydalo celkem 218 běžců. Byly to závody opravdu pro každého, nejmladšího dvouletého začátečníka a nejstaršího, zkušeného běžce odděluje 70 let běžecké praxe.

Večerní běh je pro náš oddíl milou příležitostí, kde můžeme veřejnosti předvést část našich sportovních dovedností a proto jsme samozřejmě pyšní na to, že naši atleti vyhráli hned několik kategorií.

Vítězem 3. Memoriálu Josefa Jelínka u mužů se stal Marek Strnad ml. (TJ Nová Včelnice), u žen excelovala Jana Benešová (biatlon Staré Město pod Landštejnem).

Doufáme, že i za rok uvítáme spoustu běžeckých nadšenců a proto si již nyní rezervujte termín 3.9.2020, kdy se bude konat 49. ročníku našeho běhu.

Další fotky najdete na našich stránkách (zde) a zde.

Facebook: www.facebook.com/Vecerni.Beh.a.MJJ