Hala na Strahově byla dějištěm krajského halového přeboru staršího a mladšího žactva a atletická přípravka se dělila o krajské tituly a medaile v novovčelnickém sportovním areálu.

Žactvo přivezlo do Nové Včelnice pět titulů, 2x se radoval Dominik Gysel – vyhrál tyč výkonem 342 cm a běh na 800m za 2:26,38min. , v mladším žactvu byli první Jan Dubšík v běhu na 150m (21,71), Míša Dvořáková za výkon 9,45 m ve vrhu kouli, stejnou disciplinu mezi chlapci pak vyhrál Pavel Poslušný (8,09m).
Dvěma stříbrnými medailemi se může pochlubit Marek Krňanský - 60m (7,80) a 150m (19,29), po jedné získali David Hašek v tyči, Adam Průša na třístovce, štafeta 4 x 200m ve složení Prokeš, Gysel, Krňanský, Průša a mezi mladšími pak Ondra Letocha ve vrhu koulí.
img 1072Bronz si přivezla Zuzka Berounská za výkon 8,86 ve vrhu koulí mezi staršími.
Ještě několik čtvrtých míst a řada osobních rekordů doplnila úspěšné vystoupení.

V sobotu 18.2. zažil místní sportovní areál opravdu zatěžkávací zkoušku, na KP přípravek se sjelo nebývalé množství atletických elévů. Pro představu – na 50m se přihlásilo 70 dívek a 62 chlapců, také víc než čtyřicet dálkařů. Parta místních zkušených rozhodčích tak měla opravdu těžkou práci.
V obrovské konkurenci se však také medailově zablýskalo místním chlapcům a děvčatům. Vzhledem k velkému počtu závodníků KAS ohodnotil medailemi a diplomy prvních pět v každé disciplině. A kdo z našich elévů uspěl?
Především výškaři – mezi chlapci 2. Matěj Šívr, 3. Marek Starka a 4. Matěj Novotný, z děvčat se dařilo Elišce Zikmundové – byla dvakrát čtvrtá, ve výšce a dálce. Osobní rekord si vytvořil Matyas Sháněl v hodu plným míčem, byl třetí z třiceti startujících
výkonem 10,05 m.
Zlatou medaili by si však určitě také zasloužili startéři, obsluha kamery a počítačů, všichni obětaví rozhodčí  a organizátoři.!!